راهنمای تصویری نحوه ی خرید از سایت و دانلود فایل

مرحله ی اول

ابتدا  بر روی آیکن خرید محصول مورد نظر کلیک نمایید. سپس در پنجره ی باز شده بر روی پرداخت نهایی کلیک فرمایید تا وارد صفحه ی تایید هویت شوید..

مرحله ی ادوم

اکنون مشخصات مورد نظر را مانند تصویر زیر پر نموده  (در این قسمت حتما از ایمیل معتبر و در دسترس خود استفاده نمایید) و بر روی گزینه ی "ایجاد حساب کاربری" کلیک کنید.

مرحله ی سوم

اکنون وارد سبد خرید خود شده اید و می توانید برای پرداخت نهایی بر روی قسمتی که در شکل زیر با فلش مشخص شده کلیلک نمایید.

مرحله ی چهارم

در این مرحله وارد صفحه ی پرداخت امن زرین پال می شوید، مانند تصویر زیر بر روی گزینه ی "پرداخت صورتحساب" کلیک نمایید.

درگاه پرداخت زرین پال

مرحله ی پنجم

اکنون وارد درگاه پرداخت یکی از بانک های معتبر کشور می شوید و می توانید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و بر روی گزینه ی پرداخت کلیک نمایید.توجه داشته باشید که در این قسمت صرفنظر از درگاه بانکی که برای پرداخت شما انتخاب شده، با داشتن رمز دوم و سایر مشخصات کارت یکی از بانک های عضو شبکه ی شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید.

مرحله ی ششم

با گذر از مرحله ی بالا وارد صفحه ای خواهید شد که مشخصات خرید را می توانید در آن مشاهده فرمایید.اکنون می توانید با کلیک بر روی قسمت "انتقال به سایت درخواست کننده" به وبسایت پژوهانه منتقل شوید و یا با گذشت 30 ثانیه به صورت خودکار به سایت پژوهانه ارجاع داده خواهید شد.

مرحله ی هفتم

اکنون به سایت بازگشته و تاریخچه ی سفارش خود را مشاهده می نمایید.حال می توانید برای دانلود فایل خریداری شده بر روی قسمت "جزئیات" کلیک نمایید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن قرار دارد.

مرحله ی هشتم

اکنون مراحل خرید به اتمام رسیده و می توانید در قسمتی که در شکل مشخص شده است محصول خریداری شده خود را دانلود نمایید.دقت نمایید که  این لینک دانلود بدون محدودیت زمانی و یا تعداد دانلود توسط شما قابل استفاده است.در صورتی که لینک دانلود در این قسمت وجود نداشت محصول در کمتر از 1 ساعت به ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

نکته بسیار مهم 1: 

دقت نمایید که فایل تعدادی از محصولات به دلیل حجم بسیار زیاد و همچنین به دلیل برخی ملاحضات امنیتی بر روی هاست نگهداری نمی شوند، در این موارد در پایان مراحل خرید  به جای ارائه ی لینک دانلود ی که در مرحله ی هشتم توضیح داده شد.فایل محصول و یا لینک دانلود آن حد اکثر تا 1 ساعت پس از خرید برای ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید ارسال خواهد شد.بنابراین ضروری است که در هنگام ثبت نام از آدرس ایمیل معتبر و در دسترس خود استفاده نمایید.

نکته بسیار مهم 2: 

در صورتی که در هریک از مراحل بالا با مشکل مواجه شدید و در نهایت نتوانستید لینک مورد نظر را ردیافت نمایید می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره ی 09337550859 تماس حاصل نمایید تا بخش پشتیبانی به رفع مشکل شما بپردازد.

با تشکر از حسن انتخاب شما.


شاخه ها

محصولات جدید

خبرنامه